2. El Oto Açık Pazarı 4 Temmuz’da açılıyor…

2. El Oto Açık Pazarı 4 Temmuz 2021 Pazar günü Bölge Trafik İstasyonu arkası, Oto Galericiler Sitesi yanında açılıyor.

AYGÜL KONAR

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı olan 2. El Oto Açık Pazarı aynı yerinde, sosyal mesafe kurallarına uygun ve maske takmak şartı ile hizmete girecek ve 09.00 – 14.00 saatleri arasında açık kalacak.

Keşan Oto Galericiler Sitesi Başkanı Mustafa Bozkurt, Oto Açık Pazarı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “2. El Oto Açık Pazarımız Pazar günü aynı yerinde yeniden açılacak. Koronavirüs sebebiyle bir süredir kapalıydı. Virüse karşı tedbirli bir şekilde, sosyal mesafeye dikkat edilerek oto pazarımızı açıyoruz. Gelen kişilerden ricamız, normalleşme sürecine geçildi diye tedbirlerini elden bırakmasınlar, maske ve mesafe konusuna yine de dikkat etsinler. Oto pazarımız saat 09.00-14.00 arasında açık kalacak. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.”

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

o.tmz.

Benzer Haberler

Leave a Comment