İpsala Organize Sanayi Bölgesi kurulumu onaylandı…

İpsala’da kurulması planlanan Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili Edirne Valiliği Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü bünyesinde yapılan başvurular, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca uygun görüldü.

SONGÜL KONAR

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, yaptığı paylaşımda, OSB’nin bölgemize hayırlı olmasını dileyerek şu ifadeleri kullandı: “İpsala Organize Sanayi Bölgesi kurulumu onaylandı.

İpsala İlçemizde Organize Sanayi Bölgesi kurulmasıyla ilgili Edirne Valiliğimiz Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüz bünyesinde yaptığımız başvurular, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızca uygun görüldü. Kurulacak olan OSB’nin uluslararası ticaret yolunda bulunan ve gümrük kapısı olan ilçemize ve bölgemize istihdam ve yatırımın artması adına hayırlı olmasını ve en kısa sürede hayata geçmesini temenni ediyorum. Yer seçimi komisyon toplantısını yaptığımız OSB Projemize destek veren, Başta Sayın Bakanımız Mustafa Varank olmak üzere, Sayın Valimiz Ekrem Canalp’e, Sayın Milletvekilimiz Fatma Aksal’ a, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğümüze, İl Özel İdaremize, Belediye Başkanlığımıza ve ilgili tüm kamu kurumlarımıza teşekkür ederiz.”

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

o.tmz.

Benzer Haberler

Leave a Comment