350 gram yumurtalı pide 4,5 TL…

Ramazan pidesinin fiyatı son güncellenen ekmek tarifesine göre 4,5 TL’ den satılacak.

SONGÜL KONAR

Ramazan sofralarının vazgeçilmezi haline gelen pide, iftar saatine dakikalar kala ekmek fırınlarının önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Ramazan’ın başlamasına sayılı günler kala sofraların vazgeçilmezi Ramazan pidesinin fiyatı da vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Keşan Fırıncılar Derneği Başkanı Ayhan Gevrek, yaptığı açıklamada konuya açıklık getirerek Ramazan için yeni bir tarife düzenlenmediğini belirtti. 

Son açıklanan tarifede pide fiyatının da olduğunu kaydeden Gevrek, şunları söyledi: “Keşan’da 350 gram yumurtalı pide 4,5 TL’den satılacak. Ramazan ayı için yeni bir tarife çıkarmadık. Ekmek fiyatı için çıkardığımız tarifede pide fiyatı da var. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği sade pide fiyatını 4 TL olarak açıkladı. Biz sade pide yapmadığımız için tarifede yok. Vatandaş sade pide talep ederse onun da fiyatı 4 TL.”

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

Benzer Haberler

Leave a Comment