Keşan’da Lokanta, kafe ve kahvehaneler açıldı…

Keşan’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak kapanan restoran,  kafeler, kahvehaneler  Kabine Toplantısı’nda alınan kararın ardından yeniden açıldı. Açılma kararını değerlendiren esnaflar,” Bu açılma ramazana kadar sürecek buna…

Keşan’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında geçici olarak kapanan restoran,  kafeler, kahvehaneler  Kabine Toplantısı’nda alınan kararın ardından yeniden açıldı.

Açılma kararını değerlendiren esnaflar,” Bu açılma ramazana kadar sürecek buna tam bir açılma diyemeyiz. Ama yine de umarız bize biraz olsun rahat bir nefes aldırır” dedi.

Keşan’daki  kahvehaneler, kafelerin açılması ile gençlerin az da olsa özlemle kafelere gittikleri gözlendi.

Bu açılma Ramazan ayı başlayana kadar devam edecek. Ramazan ayından sonra da açılmanın tekrar gerçekleşmesi de bekleniyor.

Lokantalar Ramazan ayı boyunca da paket servise devam edecek.

KAYNAK : Bu haber, Keşan Postası Web Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi için, Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan DEMİR’den tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Postasına ait Bu Haber Metaryelleri, Keşan Postası Genel Yayın Yönetiminden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

o.tmz.

Benzer Haberler

Leave a Comment