Keşan, Enez ve İpsala’nın köylerinde elektrik kesintisi yaşanacak !…

TREPAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, Keşan, Enez ve İpsala’nın bazı köylerinde, elektrik kesintileri yaşanacak. TREPAŞ’ın Bakım Onarım Çalışmaları sebebi ile bazı noktalarda elektrik kesintisi yaşanacağı bildirildi.

AYGÜL KONAR

Bakım onarım çalışmaları sebebi ile kesinti yaşanacak bölgeler şöyle;

24 Mart 2021 Çarşamba günü; saat 01.00-04.00 arası, Keşan’a bağlı, Beyendik Beldesi, Siğilli, Kılıçköy, Müsellim Çiftliği, Karahisar, Kızkapan, Orhaniye, Barağı, Suluca, Akhoca, Şabanmera, Çelebi, Yayla köyü ve sahili, Koruklu, Danişment köyü ve sahili, Büyükdoğanca, Mercan, Karlıköy, Yeşilköy, Dişbudak, Çeltik, Beyköy, Mecidiye sahili, Erikli köyü ve sahili, Yeniceçiftlik ve Özel Müşteriler,

24 Mart 2021 Çarşamba günü; Enez’e bağlı, Kocaali Köyü ve Özel Müşteriler,

24 Mart 2021 Çarşamba günü; İpsala’ya bağlı, Hacıköy, Esetçe, Sapdere, Küçükhıdır ve Özel Müşteriler.

TREPAŞ elektrik kesintileri sırasında abonelere şu uyarılarda bulundu:

1. Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması;

2. Yapılacak çalışmalar programlı elektrik kesintisi olup belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği,

3. Jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açmaları,

4. Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi almak isteyenlerin 186 numaralı telefon hattına başvurmaları; Hususlarını dikkatle sunarız.

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

o.tmz.

Benzer Haberler

Leave a Comment