Valilik, SMS’le uyarmaya devam ediyor…

Edirne Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında başlattığı SMS’li uyarıları sürdürüyor. 

HÜSEYİN ÜNSAL YÜCEL

Edirne Valiliği, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşları tedbirlere uymaları konusunda uyarıda bulunmasının yanı sıra gönderilen SMS’lerle komşu evlerdeki koronavirüs hastalarına karşı da dikkatli olmaları hususunda uyarıyor. 

Valilik tarafından gönderilen SMS’lerde, şu ifadelere yer verildi: “İkamet ettiğiniz meskene komsu bir meskende koronavirüs hastası bulunmakta olup, hastaya ait her türlü bakım, tedavi, takip ve denetim hizmeti sağlık kuruluşlarımız tarafından verilmektedir. Kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için daha dikkatli ve hassas davranınız. İzolasyon suresi boyunca komsu ziyaretleri yapmayınız ve ziyaret taleplerini kabul etmeyiniz. Lütfen uyarıları dikkate aliniz. Edirne Valiliği. Evde kal Edirne! Evde Kal Türkiye! Hayat Eve Sigar!”

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

o.tmz.

Benzer Haberler

Leave a Comment