Atık yağ getirene maske ile kolonya, cam şişe getirene 6’lı soda…

Keşan Belediyesi Çevre ve Kontrol Müdürlüğü tarafından atık yağ ve cam şişe atığı kampanyası düzenlendi.

HABER MERKEZİ

Keşan Belediyesi Çevre ve Kontrol Müdürlüğü tarafından düzenlenen atık yağ ve cam şişe kampanyası kapsamında maske ve kolonya ile 6’lı maden suyu hediye edilecek. 

Çevre ve Kontrol Müdürü Hasan Özer Tutulmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle dedi: “Keşan Belediyesi olarak çevre bilincini arttırmaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda 2 kampanya daha düzenledik. Sıfır atık sıfır kayıp sloganı ile düzenlediğimiz ilk kampanyamızda 50 adet cam şişe atığı biriktiren vatandaşımıza 6’lı soda hediye ediyoruz. Diğer kampanyamızda ise 5 litre bitkisel atık yağ getiren vatandaşımıza maske ve kolonya hediye ediyoruz. Kampanyaya başvurular 31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek. Bitkisel atık yağ yada cam şişe biriktiren vatandaşlarımızın Alo 153 hattımızı aramaları halinde atıkları adreslerinden teslim alabiliriz. Vatandaşlarımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.”

KAYNAK : Bu haber, Keşan Medya Gazetesinin(MEDYA-KEŞAN) Web. Sayfasından alınarak; yayınlanabilmesi  için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Medya Gazetesine (MEDYA-KEŞAN) ait Bu Haber Metaryelleri, Adı geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

o.tmz.

Related posts

Leave a Comment