Keşan, uzun yıllar sonrasında basketbolda temsil edilecek

Spor

Keşan, uzun yıllar sonrasında basketbolda temsil edilecek
Admin 0
23.11.2018 Cuma 13:56
shadow

 

2018-2019 Basketbol Sezonu Kulüplerarası Yıldız Erkekler Ligi'ne katılan Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü, Keşan'ı uzun yıllar sonrasında basketbol branşında temsil edecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü2018-2019 Basketbol Sezonu Kulüplerarası Yıldızlar Amatör Erkekler Ligi'ne katılan Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü, 25 Kasım 2018 tarihinde oynayacakları ilk maç ile Keşan'ı temsil edecek. FSM, Edirne Yıldızları, DSİ (A), DSİ (B), Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü ve Akmercan İHL olmak üzere toplam 6 takımın yer alacağı ligde ilk maçlar 25 Kasım 2018 tarihinde başlayacak. Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü, ilk maçını Akmercan İHL takımı ile yapacak. Mimar Sinan Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmaların sonunda, üçüncülük ve final maçları 16 Aralık 2018 tarihinde oynanacak.

Haber / FOTO: İlker GÜREL

 

 

KAYNAK : Bu haber, Keşan Gündem Saros Gazetesinin Web Sitesinden alınarak; yayınlanabilmesi için, tarafımca izin alınmıştır.Yayın Hakkı Keşan Gündem Saros Gazetesine ait Bu Haber Metaryelleri, Adı Geçen Gazeteden İzin Alınmadan Yayınlanamaz.

 

 

o.tmz.

 

 

Yorumlar

İlk yorumu siz girin.

Yorum Yazın